Showing 5617–5664 of 7408 resultsSorted by latest
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,693
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,780
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,971
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,851
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 7 PTB+12 P |
| Pink Sapphire Weight: | 0.45 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,360
TANZANITE & OPAL DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.37 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,445
YELLOW SAPPHIRE & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.90 CT Y.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,027
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,572
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,780
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,200
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,260
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,402
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,720
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,414
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,195
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Ruby Weight: | 0.90 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,268
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,300
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.60 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$13,135
ONYX MOTHER OF PEARL &’TZ’RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.15 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,232
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.48 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,059
ONYX MOTHER OF PEARL RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.32 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,605
ONYX MOTHER OF PEARL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.25 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,727
ONYX MOTHER OF PEARL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.44 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,052
ONYX MOTHER OF PEARL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,445
ONYX MOTHER OF PEARL PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.44 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,664
ONYX MOTHER OF PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.88 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,278
ONYX MOTHER OF PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.88 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,934
ONYX MOTHER OF PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.68 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,260
Showing 5617–5664 of 7408 resultsSorted by latest



