Showing 5665–5712 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND BANGLE
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Emerald Weight: | 0.88 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,256
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Emerald Weight: | 0.77 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,718
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 0.16 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,944
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Opal Weight: | 1.80 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,680
PINK SAPP & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.60 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,415
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.29 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$786
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.29 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$800
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Emerald Weight: | 0.76 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,805
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 2.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,519
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 0.53 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,116
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,110
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 0.37 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,546
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Emerald Weight: | 0.28 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,546
GARNET & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Garnet Weight: | 11 CT GRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,576
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.22 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,847
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 0.56 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,456
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,670
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.72 CT |
| Emerald Weight: | 1.60 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,329
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,024
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,298
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Russalite Weight: | 0.20 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,756
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Amethyst Weight: | 0.50 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,615
Showing 5665–5712 of 7408 resultsSorted by latest



