Showing 5713–5760 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,882
OPAL & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Opal Weight: | 0.40 CT OPL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,494
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,526
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.68 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,882
RUSSALITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Russalite Weight: | 1.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,908
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 1.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,510
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Opal Weight: | 1.25 CT OPL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,970
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Opal Weight: | 1.10 CT OPL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,816
EMERALD & DIAMOND BAR NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 1 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,155
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,414
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Ruby Weight: | 1.05 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,133
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Russalite Weight: | 1.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,070
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 0.16 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,428
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,025
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,966
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Emerald Weight: | 1.10 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,157
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,908
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,587
Showing 5713–5760 of 7408 resultsSorted by latest



