Showing 5761–5808 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,752
DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Diamond Weight: | 0.28 CT BAG.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,483
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Emerald Weight: | 2.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,240
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Opal Weight: | 0.30 CT OPL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,764
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,764
DIAMOND & SEMI PRECIOUS PNDNT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 3.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,766
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Morganite Weight: | 1.40 CT MRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,700
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Russalite Weight: | 2.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,628
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,343
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,408
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Ruby Weight: | 0.56 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,401
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Emerald Weight: | 0.44 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,734
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.32 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,779
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,582
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,204
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,533
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Peridot Weight: | 1.08 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,396
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Peridot Weight: | 1.00 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,165
DIAMOND & MULTI COLOR SMI RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Semi Precious Weight: | 2.75 CT SEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,019
SAPPHIRE & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,059
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,948
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,734
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,502
Showing 5761–5808 of 7408 resultsSorted by latest



