Showing 5809–5856 of 7408 resultsSorted by latest
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 1.50 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,782
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,433
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.46 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,992
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,538
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,342
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Rhodolite Weight: | 0.70 CT RHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,355
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Peridot Weight: | 1.20 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,220
WHITE&MOCHA DIM&PRDT PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 + 0.26 MCH |
| Peridot Weight: | 1.10 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,558
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.45 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,327
BLUE TOPAZ & DIA DOLPHIN PEND
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.55 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,284
BLUE TOPAZ & DIA DOLPHIN RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.55 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,804
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 + 0.26 MCH |
| Morganite Weight: | 0.90 CT MRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,735
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68 CT |
| Peridot Weight: | 4.10 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,598
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Russalite Weight: | 2.80 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,520
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Russalite Weight: | 1.30 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,399
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68 CT |
| Garnet Weight: | 5.50 CT GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,454
MEN’S DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$11,007
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,766
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.50 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,605
DIAMOND & PERIDOT RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Peridot Weight: | 3.70 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,926
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Ruby Weight: | 0.45 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,386
DIAMOND & PERIDPT RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Peridot Weight: | 2.00 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,187
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,680
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Peridot Weight: | 1.60 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,054
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.41 CT |
| Garnet Weight: | 5.50 CT GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,236
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 64B+36 PT |
| Russalite Weight: | 2.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,146
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 1.20 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,566
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,286
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Peridot Weight: | 1.00 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,453
DIAMOND & AGATE EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,803
DIAMOND & AGATE EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,885
Showing 5809–5856 of 7408 resultsSorted by latest



