Showing 5857–5904 of 7408 resultsSorted by latest
CITRINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Citrine Weight: | 22.10 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,225
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Opal Weight: | 1.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,180
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Russalite Weight: | 2.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,270
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Morganite Weight: | 1.45 CT MRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,270
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Peridot Weight: | 0.90 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,198
MOCHA DIAMOND&CITRINE EARRING
| Diamond Weight: | 0.73 CT MCH.D |
| Citrine Weight: | 24.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,647
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,517
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,279
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 0.80 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,427
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Morganite Weight: | 12.60 CT MRG |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,941
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Ruby Weight: | 1.10 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,698
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,306
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.08 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 2.10 CT Y.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,366
FANCY DIA & BLUE TOPAZ EARRING
| Diamond Weight: | 85CLD+21 P |
| Blue Topaz Weight: | 5.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,672
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 2.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,429
DIAMOND & AGATE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,940
DIAMOND & AGATE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,949
WHITE & GREEN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.32 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,718
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.30 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,619
BLUE DIAMOND & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.20 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,499
WHITE& GREEN DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.93 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,076
WHITE & GREEN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.90 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,433
DIAMOND& G.GRNT & AGAT EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT + AGATE |
| Green Agate Weight: | 1.35 CT G.GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,436
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,136
WHITE&MOCHA DIAMOND&SMK EARING
| Diamond Weight: | 11 PT+19MC |
| Smoky Quartz Weight: | 27.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,841
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,115
DIAMOND & GREEN AGATE EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,029
FANCY DIA &SMOKY QUARTZ EARRIN
| Diamond Weight: | 29 PT+135B |
| Smoky Quartz Weight: | 25.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,478
FANCY DIAMOND &CITRINE EARRING
| Diamond Weight: | 29 PT+135B |
| Citrine Weight: | 40.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,687
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,975
BLUE DIAMOND & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.28 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,271
BLUE DIAMOND & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.50 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,337
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.72 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,331
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.90 CT YL.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,965
FANCY DIA & CITRINE RING
| Diamond Weight: | 6PT+30 MCH |
| Citrine Weight: | 2.40 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,705
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.43 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,387
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.30 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,865
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,463
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.33 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,155
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.60 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,930
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.81 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.91 CT Y.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,599
FANCY DIA & SMOKY QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 6 PT+30PT MCH |
| Smoky Quartz Weight: | 2.40 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,600
FANCY DIA &SMOKY QUARTZ EARRIN
| Diamond Weight: | 14 PT+330S |
| Smoky Quartz Weight: | 0.50 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,944
Showing 5857–5904 of 7408 resultsSorted by latest



