Showing 5905–5952 of 7408 resultsSorted by latest
FANCY DIA &SMOKY QUARTZ EARRIN
| Diamond Weight: | 5 PT+25PT MCH |
| Smoky Quartz Weight: | 2.30 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,000
FANCY DIAMOND &CITRINE EARRING
| Diamond Weight: | 5PT+25 MCH |
| Citrine Weight: | 2.30 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,038
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.85 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$14,520
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 2.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$14,797
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.19 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,782
DIAMOND & GREEN AGATE RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,926
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.82 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,902
GREEN AGATE & G.GARNET EARRING
| Diamond Weight: | 0.58 CT G.GNT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,200
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 27.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,812
FANCY DIA &GREEN AGATE EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT + AGATE |
| Green Agate Weight: | 0.73 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,537
FANCY DIAMOND 18K EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 11.20 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$17,133
FANCY DIAMOND 18K EARRING
| Diamond Weight: | 1.16 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 2.85 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$12,798
FANCY DIAMOND 18K PENDANT
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.42 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$6,523
18K MOCHA DIA RING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 3.25 CT MCH.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$5,544
FANCY DIAMOND 18K RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 3.20 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$10,019
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.40 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,962
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.74 CT |
| Ruby Weight: | 1.50 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,230
DIAMOND &BLUE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.30 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,995
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,205
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.24 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,515
MOCHA DIAMOND 18K RING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 2.45 CT MCH.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$4,034
18K MOCHA & WHITE DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.78 CT FAN.D |
| Metal: | 18K Yellow Gold |
$6,572
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.85 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,416
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.70 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,765
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,557
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.34 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,188
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.45 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,397
DIAMOND &BLUE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.30 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,174
DIAMOND &BLUE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.50 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,788
WHITE & GREEN DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.51 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,912
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.46 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,422
DIAMOND & BLUE DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.23 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,739
RUBY & DIAMOND PAVE STUDS
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Ruby Weight: | 0.88 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,052
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,145
Showing 5905–5952 of 7408 resultsSorted by latest



