Showing 5953–6000 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,052
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.67 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,111
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$943
WHITE & GREEN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.26 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,555
WHITE & GREEN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.16 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,154
DIA & BLUE DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.24 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,762
DIAMOND &BLUE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.43 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,335
WHITE & GREEN DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Green Diamond Weight: | 0.43 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,024
DIAMOND &BLUE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.57 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,434
BLUE DIAMOND & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.50 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,854
WHITE & GREEN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Green Diamond Weight: | 1.52 CT GRN.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,426
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,738
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,800
FANCY ONYX & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 12 PT+50BK |
| Onyx Weight: | 77MCH+ONYX |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,726
DIA
| Diamond Weight: | BLK DIA & W.TOPAZ PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 12 PT+38BL |
| Metal: | White Topaz |
$15
FANCY DIA & CITRINE PENDANT
| Diamond Weight: | 12 PT+35MC |
| Citrine Weight: | 8.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,623
DIAMOND & GREEN ‘AM’ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Green Amethyst Weight: | 5.50 CT G.AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,004
DIA
| Diamond Weight: | SMK TOPAZ& CITRINE EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 24 PT+100S |
| Metal: | Citrine |
$2,088
DIA
| Diamond Weight: | SMOKY TOPAZ & CITRINE RING |
| Semi-Precious Weight: | 11PT+110SMK |
| Metal: | Citrine |
$1,008
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,575
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.38 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,564
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,243
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,254
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,284
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,658
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,440
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.44 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,021
MOCHA DIAMOND HOOPS 12MM
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.78 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,681
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.95 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,394
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 4.60 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,460
Showing 5953–6000 of 7408 resultsSorted by latest



