Showing 6001–6048 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,659
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,492
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,979
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,624
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Ruby Weight: | 0.20 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,778
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA & AMETHYST EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 40 PT+130B |
| Metal: | Amethyst |
$4,032
MULTI COLOR DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 40 PT+55BR |
| Black Diamond Weight: | 0.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,487
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,271
MULTI COLOR DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 26 PT+20BR |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,007
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,066
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,424
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,853
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,932
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA & SMOKY QUARTZ RIN |
| Semi-Precious Weight: | 70 PT+38BR |
| Metal: | Smoky Quartz |
$4
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA &SMK QUARTZ EARRIN |
| Semi-Precious Weight: | 170 PT+70B |
| Metal: | Smoky Quartz |
$8
DIA
| Diamond Weight: | MCHDIA &SMK QUARTZ PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 85 PT+35BR |
| Metal: | Smoky Quartz |
$4
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,797
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,047
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,188
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.58 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,990
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.35 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,006
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 10.75 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,620
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 11.70 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,473
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 1.20 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,554
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,303
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,033
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 11.50 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,200
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.20 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,360
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,386
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,021
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.43 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,291
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.28 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,990
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Ruby Weight: | 0.30 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,828
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.48 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,199
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.88 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,534
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,379
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,027
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,143
MULTI COLOR DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.55BLK+0.50MCH |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,160
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Russalite Weight: | 1.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,848
Showing 6001–6048 of 7408 resultsSorted by latest



