Showing 6049–6096 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,481
DIA & MOCHA DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,367
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,077
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,690
DIAMOND & MOCHA DIA NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.15 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,752
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,687
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,114
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.24 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,206
DIAMOND &BLUE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.24 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,206
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,464
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,188
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.43 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,184
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,264
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.95 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,003
DIAMOND & ROSE QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Rose Quartz Weight: | 4.20 CT R.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,520
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,469
DIAMOND & ROSE QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Rose Quartz Weight: | 4.00 CT R.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,963
MULTICOLOR DIAMOND FLOWER RING
| Diamond Weight: | 40 PT+52BK |
| Mocha Diamond Weight: | 1.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,265
BLACK DIA & DIA FLOWER PENDANT
| Diamond Weight: | 1.90 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$13,844
DIA & BLACK DIA FLOWER EARRING
| Diamond Weight: | 0.95 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$13,484
BLACK DIA & DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,280
MOCHA DIAMOND EARRING STUDS
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,731
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50MCH+0.30BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,320
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.55MCH+0.28BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,847
DIAMOND & BLK M/PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Black Mother Of Pearl Weight: | BLK.MP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,686
EMERALD & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 2.25 CT |
| Emerald Weight: | 2.75 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$21,758
MULTE COLOR DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.58MCH+1.52BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,696
MOCHA DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,342
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,460
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 9.40 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,988
MULTI COLOR DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 0.88 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 4.05MCH+2.15BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$19,889
MULTI COLOR DIA FLOWER EARRING
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 2.44MCH+1.00BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$14,718
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.47 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,256
SMOKY QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 15.90 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,225
BLACK DIA & DIA FLOWER EARRING
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,521
GLASS FILLED RUBY &DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Glass Filled Ruby Weight: | 0.96 CT GF.RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,478
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.98MCH+0.53BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,638
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,400
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,653
MULTI COLOR DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.94BLK+0.86MCH |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,565
MULTI COLOR DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.75BLK+0.60MCH |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,679
MOCHA DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,970
Showing 6049–6096 of 7408 resultsSorted by latest



