Showing 6097–6144 of 7408 resultsSorted by latest
DIA
| Diamond Weight: | BLK DIA &WHITE TPZ EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 22 PT+75BL |
| Metal: | White Topaz |
$20
DIA & MOCHA DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 1.85 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 3.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$17,439
BLACK DIA & DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 1.85 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$16,531
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.58 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,953
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Ruby Weight: | 0.75 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,923
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.95 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,510
DIA & MOCHA DIA FLOWER EARRING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,923
BLUE DIAMOND & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Blue Diamond Weight: | 1.55 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,523
DIAMOND & BROWN DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.16 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,329
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.10 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,652
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.08 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,678
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,416
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.42 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,975
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,767
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,310
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,211
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,490
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.38 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,544
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT MCH.D |
| Yellow Diamond Weight: | 0.55 CT YL.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,212
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Yellow Diamond Weight: | 0.50 CT YL.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,700
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT YL.D |
| Mocha Diamond Weight: | 0.72 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,049
FANCY DIA FLOWER PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.15MCH+0.95BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,184
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,667
DIAMOND MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,660
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Blue Diamond Weight: | 1.40 CT BLU.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,291
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.10 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,446
DIAMOND & TOPAZ RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| White Topaz Weight: | 13.40 CT WT.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,505
MOCHA DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.55 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,691
WHITE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| White Topaz Weight: | 6.30 CT WT.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,458
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,047
DIA & MOCHA DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.52 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,741
MOCHA DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.33 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,756
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,540
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.38 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,947
DIAMOPND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,910
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,959
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,556
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,895
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.36 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,119
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,387
MOCHA DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,890
MOCHA DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.65 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,650
MOCHA DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.28 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,316
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,270
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.88MCH+0.58BLK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,125
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,719
Showing 6097–6144 of 7408 resultsSorted by latest



