Showing 6145–6192 of 7408 resultsSorted by latest
MOCHA DIAMOND & DIA EARRINMG
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,744
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.75BLK+1.07MCH |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,327
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 1.80BLK+1.10MCH |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,295
MOCHA DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,364
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Ruby Weight: | 0.82 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,922
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Emerald Weight: | 0.65 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,922
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Ruby Weight: | 1.55 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,201
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.65 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,468
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,692
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Emerald Weight: | 0.50 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,008
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,957
DIAMOND & MOCHA DIA NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.80 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,770
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,870
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,407
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,883
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,679
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.67 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,129
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,268
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,160
MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,661
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.92 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,930
MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.87 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,570
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,045
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 1.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,023
BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 1.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,402
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.12 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,361
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 27.40 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,711
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,524
DIA
| Diamond Weight: | MCHDIA &SKOKY QRZ PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 65 PT+9BR |
| Metal: | Smoky Quartz |
$20,088
FANCY DIA & AMETHYST PENDANT
| Diamond Weight: | 65 PT+9BR |
| Amethyst Weight: | 13.75 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,315
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 17.50 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,460
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 17.35 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,748
DIA
| Diamond Weight: | MCHDIA & AMETHYST PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 21 PT+80BR |
| Metal: | Amethyst |
$14,616
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 19.40 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,124
FANCY DIA & SEMI PRECIOUS RING
| Diamond Weight: | 10 PT+30 P |
| Citrine Weight: | 9.75 CT SEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,924
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,873
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.06 CT MX.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,773
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.65 CT MX.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,680
MOCHA DIA & DIA HOOPS 28MM
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.88 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,408
MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.28 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,264
Showing 6145–6192 of 7408 resultsSorted by latest



