Showing 6193–6240 of 7408 resultsSorted by latest
MOCHA & WHITE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,727
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,695
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,298
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.68 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$11,027
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.58 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,982
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.10 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,294
FANCY DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 3.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,888
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,358
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,109
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 3.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$12,044
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 1.80 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,777
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 2.15 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,983
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.15 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,481
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,735
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,668
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.65 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,856
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 6.50 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,882
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,738
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,617
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,188
MOCHA DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.80 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,702
DIAMOND & MOCHA DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.42 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,676
DIA
| Diamond Weight: | MCH DIA &SMK QUARTZ EARRIN |
| Semi-Precious Weight: | 18 PT+75MC |
| Metal: | Smoky Quartz |
$5
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Russalite Weight: | 2.10 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,218
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Russalite Weight: | 2.05 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,256
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,407
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,411
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,609
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,499
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,260
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,970
SMOKY QUARTZ & DIAMOND NECKLAC
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 105.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$21,826
CITRINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Citrine Weight: | 105.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$22,649
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 10.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,727
PINK AMETHYST & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Amethyst Weight: | 9.70 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,888
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.82 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,654
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,083
Showing 6193–6240 of 7408 resultsSorted by latest



