Showing 6241–6288 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND &GREEN GARNET PENDANT
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Green Garnet Weight: | 1.80 CT G.GNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,444
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.58 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,353
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.60 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,515
DIA & MOCHA DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,672
DIA & MOCHA DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,639
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,383
DIAMOND & MOCHA ‘DIA’ EARRING
| Diamond Weight: | 1.65 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$15,563
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,813
MOCHA & WHITE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,143
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,218
DIA & MOCHA DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,748
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.85 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.80 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,181
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 2.00 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,992
DIA
| Diamond Weight: | MCHDIA&SMK QUARTZ PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 20 PT+68BR |
| Metal: | Smoky Quartz |
$17
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 3.60 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,152
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.90 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,089
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Amethyst Weight: | 2.20 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,089
SMOKY QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 1.90 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,198
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Citrine Weight: | 5.85 CT SEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,860
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 5.40 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,255
DIA
| Diamond Weight: | MUL CLR SEMI PREC PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | Mixed Semi-Precious |
$3
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 13.00 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,240
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.75 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,451
MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 1.10 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,539
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.35 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$10,131
DIAMOND & GREEN AMETHYST RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Green Amethyst Weight: | 6.60 CT G.AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,021
DIA’MULTI CLR SEM PREC EARRING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 12.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,998
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Citrine Weight: | 0.20 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,465
DIA & GREEN AMETHYST PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Green Amethyst Weight: | 5.85 CT SEMI |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,860
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,971
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$915
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Citrine Weight: | 3.50 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,517
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Citrine Weight: | 5.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,567
DIA & LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 4.20 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,581
DIA & GREEN AMETHYST PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Green Amethyst Weight: | 4.50 CT G.AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,653
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Amethyst Weight: | 4.20 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,672
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 15.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,962
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Rhodolite Weight: | 1.55 CT RHD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,980
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 11.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,115
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 12.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,393
SMOKY QUARTZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 11.00 CT SMK |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,431
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 11.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,502
DIA & LEMON QUARTZ HEART PEND
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 13.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,373
DIA & LEMON QUARTZ HEART RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 13.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,947
AMETHYST & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Amethyst Weight: | 13.00 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,035
Showing 6241–6288 of 7408 resultsSorted by latest



