Showing 6289–6336 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 11.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,727
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.20 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,448
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,460
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,645
LEMON QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 3.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,300
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Green Amethyst Weight: | 2.70 CT G.AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,300
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Amethyst Weight: | 2.70 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,342
LEMON QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 2.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,882
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 2.00 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,882
LEMON QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 4.75 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,531
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Amethyst Weight: | 4.75 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,747
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Blue Topaz Weight: | 5.40 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,065
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Amethyst Weight: | 4.50 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,993
CITRINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Citrine Weight: | 1.20 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,010
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Peridot Weight: | 1.80 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,208
CITRINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Citrine Weight: | 0.60 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,014
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Amethyst Weight: | 0.60 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,014
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,864
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,717
DIAMOND & LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 20 PT+16YS |
| Lemon Quartz Weight: | 6.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,421
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 20 PT+16YS |
| Citrine Weight: | 5.90 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,421
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,700
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,499
DIA
| Diamond Weight: | 'SP' & BLUE TOPAZ EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 18 PT+280S |
| Metal: | Blue Topaz |
$21
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,230
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Amethyst Weight: | 3.00 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,230
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Amethyst Weight: | 9.80 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,727
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 8.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,474
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,746
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,379
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,035
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,013
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,791
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,324
CITRINE & DIA HEART EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Citrine Weight: | 2.10 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,897
DIA & AMETHYST HEART EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Amethyst Weight: | 2.10 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,922
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Citrine Weight: | 1.00 CT CTR |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,766
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Amethyst Weight: | 1.10 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,779
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,386
Showing 6289–6336 of 7408 resultsSorted by latest



