Showing 6337–6384 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.60 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,715
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Emerald Weight: | 0.55 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,115
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,285
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,241
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.50 CT P.SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,372
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Peridot Weight: | 1.60 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,351
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Peridot Weight: | 0.82 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,192
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Peridot Weight: | 1.60 CT PDT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,344
TANZANITE & OPAL DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.22 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,795
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,160
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,862
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,715
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,125
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,007
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,083
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,993
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,727
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,789
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,724
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,891
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,058
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,906
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$6,422
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,557
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,473
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,585
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,846
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$14,251
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,522
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$7,862
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$5,222
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,491
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,700
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 13B+25 PT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,334
Showing 6337–6384 of 7408 resultsSorted by latest



