Showing 817–864 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.90 CT |
| Sapphire Weight: | 6.75 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$14,292
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 4.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,710
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Emerald Weight: | 3.80 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,727
TANZANITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,919
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,165
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Russalite Weight: | 4.50 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,792
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Sapphire Weight: | 5.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,856
RUSSALITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Russalite Weight: | 2.30 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,791
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,165
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.60 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,582
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,472
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.05 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,472
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,472
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,184
EMERALD & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,681
PINK SAPPHIRE EARRING STUDS
| Diamond Weight: | |
| Pink Sapphire Weight: | 0.80 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,553
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.90 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,424
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,320
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Sapphire Weight: | 2.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,679
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,001
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.14 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,073
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.25 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,186
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.66 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,424
YELLOW SP & DIA EARRING STUDS
| Diamond Weight: | |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,954
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Rhodolite Weight: | 2.50 CT RHD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,910
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,839
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.00 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,042
DIAMOND & MULTICOLOR EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 2.00 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,605
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.80 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,407
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,560
YELLOW SP & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.90 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,415
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,555
YELLOW SP & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.60 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,372
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.80 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,555
Showing 817–864 of 7408 resultsSorted by latest



