Showing 865–912 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$800
DIAMOND &PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.12 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,187
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,420
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,830
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT(W.G
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,244
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Emerald Weight: | 2.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,830
DIAMOND PINK SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.45 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,979
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,906
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,567
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Sapphire Weight: | 0.84 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,487
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,244
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,576
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,576
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Emerald Weight: | 0.50 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,576
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.85 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,232
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,200
DIOAMOND & SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.94 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,153
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,851
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,188
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Emerald Weight: | 0.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,041
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,954
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Emerald Weight: | 0.90 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,986
Showing 865–912 of 7408 resultsSorted by latest



