Showing 913–960 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.60 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,260
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,414
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,212
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,122
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Sapphire Weight: | 1.17 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,372
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,663
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Sapphire Weight: | 0.54 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,096
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Emerald Weight: | 0.54 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,113
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,372
Showing 913–960 of 7408 resultsSorted by latest



