Showing 961–1008 of 7408 resultsSorted by latest
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.72 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$712
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.72 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$712
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Diamond Weight: | 0.22 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,113
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Diamond Weight: | 0.22 CT CENTER |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,610
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.30 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$859
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$830
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 1.30 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$859
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Emerald Weight: | 1.30 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$859
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.62 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,764
Showing 961–1008 of 7408 resultsSorted by latest



