Showing 1009–1056 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,340
TANZANITE & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,198
PINK SAPP & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.60 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,415
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.64 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,826
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Emerald Weight: | 0.56 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,826
Showing 1009–1056 of 7408 resultsSorted by latest



