Showing 1297–1344 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.35 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,155
EMERALD & DIAMOND BAR NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 1 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,155
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,808
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Emerald Weight: | 0.88 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,608
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.20 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,870
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 1.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,752
SAPPHIRE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.28 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,726
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.16 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,428
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.22 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,974
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 0.23 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,428
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Emerald Weight: | 0.16 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,428
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,726
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,726
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,414
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.52 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,414
Showing 1297–1344 of 7408 resultsSorted by latest



