Showing 145–192 of 7408 resultsSorted by latest
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Morganite Weight: | 0.70 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,847
MORGANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Morganite Weight: | 0.70 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,196
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Opal Weight: | 0.40 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,142
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Opal Weight: | 0.60 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,404
OPAL & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Opal Weight: | 6.00 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$9,864
RUBY & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Ruby Weight: | 0.22 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,025
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Amethyst Weight: | 1.00 CT AM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,197
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Opal Weight: | 0.25 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,584
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Opal Weight: | 0.40 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,880
OPAL & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Opal Weight: | 0.60 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,214
EMERALD & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Emerald Weight: | 0.90 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,520
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Opal Weight: | 0.30 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,656
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,312
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,312
SAPPHIRE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,905
RUBY & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Ruby Weight: | 0.80 CT RB |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,936
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Opal Weight: | 0.44 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,785
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$1,873
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Opal Weight: | 0.40 CT OPAL |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,142
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,880
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Sapphire Weight: | 0.37 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,932
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,492
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Sapphire Weight: | 2.94 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,070
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 1.10 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,461
Showing 145–192 of 7408 resultsSorted by latest



