Showing 1585–1632 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.81 CT |
| Sapphire Weight: | 1.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,135
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Emerald Weight: | 1.40 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,566
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Peridot Weight: | 1.08 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,396
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Opal Weight: | 0.80 CT OPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,437
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.40 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,430
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.50 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,198
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 1.47 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,816
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,602
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.60 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,587
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,784
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Topaz Weight: | 7.25 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,114
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,720
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.74 CT |
| Peridot Weight: | 2.00 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,635
Showing 1585–1632 of 7408 resultsSorted by latest



