Showing 1633–1680 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.88 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,629
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,565
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.53+0.88CENTER |
| Yellow Diamond Weight: | 0.40 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$12,998
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23+0.55CENTER |
| Yellow Diamond Weight: | 0.25 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,947
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,489
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,749
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Sapphire Weight: | 0.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,749
YELLOW DIA & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.52 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,049
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,998
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.80 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,444
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.46 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,351
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.00 CT |
| Sapphire Weight: | 8.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$27,563
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Blue Topaz Weight: | 6.80 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,736
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,394
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.41 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.90 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,665
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,674
YELLOW DIA & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.27 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,558
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.30 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,977
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 3.00 CT |
| Aquamarine Weight: | 6.30 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$17,160
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Russalite Weight: | 1.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,936
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,856
Showing 1633–1680 of 7408 resultsSorted by latest



