Showing 1681–1728 of 7408 resultsSorted by latest
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.55 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.75 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$13,144
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.45 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,730
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,856
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,782
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,846
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Emerald Weight: | 1.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,782
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,433
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Peridot Weight: | 4.15 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,629
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,692
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,272
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,334
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,592
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,584
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Sapphire Weight: | 2.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,278
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.72 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,687
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.11 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,637
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.12 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,673
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.83 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.57 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,611
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,863
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.45 CT AQM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,810
Showing 1681–1728 of 7408 resultsSorted by latest



