Showing 1729–1776 of 7408 resultsSorted by latest
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.21 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,743
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,034
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,575
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.75 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,494
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.65 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,137
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.70 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,044
RHODOLITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Rhodolite Weight: | 8.00 CT RHD |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,748
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.95 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,144
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,538
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,604
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 0.72 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,329
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Sapphire Weight: | 0.44 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,934
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.44 CT |
| Sapphire Weight: | 0.22 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,820
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Sapphire Weight: | 0.22 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,204
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.45 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,327
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.40 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,288
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.16 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,700
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.21 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,670
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.69 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.17 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,794
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.46 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,662
WHITE&YELLOW&PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.44YL + 0.12PK |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,379
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.45 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,641
WHITE&YELLOW&PINK DIAMOND PNDT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.52YL + 0.16PK |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,451
YELLOW&PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.54YL + 0.30PK |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,872
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.50 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,618
WHITE & PINK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.16 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,603
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.21 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,399
Showing 1729–1776 of 7408 resultsSorted by latest



