Showing 1777–1824 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,250
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.88 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,661
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.85 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,409
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,409
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.55 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,630
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.40 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,204
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Sapphire Weight: | 1.24 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,804
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.30 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,730
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.24 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.32 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,954
MEN’S DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,007
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.25 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,194
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.17 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,496
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.97 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.23 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,680
WHITE & PINK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.30 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,277
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.22 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,280
MEN’S DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.83 CT BAG.D |
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,254
WHITE & PINK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.22 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,780
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Russalite Weight: | 3.20 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,536
YELLOW DIA & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.55 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,965
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 1.00 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,990
Showing 1777–1824 of 7408 resultsSorted by latest



