Showing 1825–1872 of 7408 resultsSorted by latest
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.35 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 3.85 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$21,726
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.93 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,438
YELLOW DIA & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 2.80 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$17,121
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68 CT |
| Peridot Weight: | 4.10 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,598
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.68 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.50 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,174
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.20 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,801
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,284
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Garnet Weight: | 2.75 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,335
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Peridot Weight: | 0.75 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,981
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,366
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,390
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,037
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,083
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.55 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,070
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Emerald Weight: | 0.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,083
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Peridot Weight: | 3.00 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,795
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.90 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,684
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.80 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,526
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 1.20 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,607
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.25 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,569
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 1.46 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.47 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$12,303
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.30 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.18 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,454
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Russalite Weight: | 0.52 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,373
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 1.15 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,164
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.40 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.12 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,424
MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.52 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,142
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 1.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,524
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Sapphire Weight: | 2.45 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,778
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.75 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,847
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,984
TANZANITE & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Tanzanite Weight: | 4.50 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,015
Showing 1825–1872 of 7408 resultsSorted by latest



