Showing 1873–1920 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.42 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,198
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,013
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Peridot Weight: | 1.25 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,309
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.54 CT |
| Peridot Weight: | 4.85 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,371
WHITE & PINK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.21 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,574
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,245
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Russalite Weight: | 1.30 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,309
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.32 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,387
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.60 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,175
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,212
RHODOLITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Rhodolite Weight: | 1.50 CT RHD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,132
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,098
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.76 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,679
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.76 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,679
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.75 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,124
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Peridot Weight: | 4.20 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,166
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Garnet Weight: | 4.60 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,960
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,343
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.85 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,782
DIM &SAPPHIRE&SODALITE EARRING
| Diamond Weight: | 18 PT +0.34 SP |
| Sodalite Weight: | 55.00 CT SOD |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,519
DIAMOND& SAPPHIRE&KYNAITE RING
| Diamond Weight: | 50 PT+95SP |
| Kyanite Weight: | 11.50 CT KYN |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,688
DIAMOND& SAPPHIRE&KYANITE RING
| Diamond Weight: | 52 PT+100S |
| Kyanite Weight: | KYANITE |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,965
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,517
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.44 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,044
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Blue Topaz Weight: | 3.50 CT BLZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,564
AQUAMARINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,193
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.50 CT BT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,891
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.80 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,600
AQUAMARINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.75 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,600
RHODOLITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Rhodolite Weight: | 0.65 CT RHD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,413
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Peridot Weight: | 2.25 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,168
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,391
Showing 1873–1920 of 7408 resultsSorted by latest



