Showing 193–240 of 7408 resultsSorted by latest
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,060
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,808
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,266
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,312
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.84 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,312
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.66 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,880
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,312
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.24 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,444
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,428
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,677
EMERALD & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,648
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Morganite Weight: | 0.66 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,384
AQUAMARINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.66 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,880
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Amethyst Weight: | 0.90 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,113
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Amethyst Weight: | 1.45 CT AM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,106
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,970
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,183
RUBY & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Ruby Weight: | 0.85 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,692
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.56 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,263
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,040
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Garnet Weight: | 2.75 CT GRNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,196
EMERALD & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Emerald Weight: | 0.70 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,970
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.70 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,970
Showing 193–240 of 7408 resultsSorted by latest



