Showing 1921–1968 of 7408 resultsSorted by latest
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.55 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,348
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,156
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,492
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Opal Weight: | 1.20 CT OPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,148
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Peridot Weight: | 4.20 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,309
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Russalite Weight: | 1.10 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,114
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.13 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,755
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.90 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,114
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.34 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.20 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,953
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,903
GARNET & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Garnet Weight: | 17.00 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,070
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 1.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,698
RUSSALITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Russalite Weight: | 0.90 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,279
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Russalite Weight: | 0.95 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,275
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,306
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.70 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,145
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 3.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,959
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.33 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,657
YELLOW DIA & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 1.30 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,152
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.95 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,772
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.80 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,400
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Garnet Weight: | 4.70 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,591
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.65 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,551
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,462
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Blue Topaz Weight: | 0.85 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,052
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.77 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,682
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.41 CT |
| Sapphire Weight: | 0.89 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,376
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.42 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,957
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.79 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,625
YELLOW & WHITE DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 1.00 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,665
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.22 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,114
Showing 1921–1968 of 7408 resultsSorted by latest



