Showing 1969–2016 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Sapphire Weight: | 0.99 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,260
RUBY & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.39 CT |
| Ruby Weight: | 1.00 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
FANCY DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.30 CT MX.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,422
FANCY DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mixed Diamond Weight: | 0.28 CT MX.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,910
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,522
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.98 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,772
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.75 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,690
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,181
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.24 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,222
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.60 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,548
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.24 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,493
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.40 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,217
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,137
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Sapphire Weight: | 0.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,708
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Sapphire Weight: | 0.75 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,636
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,538
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.17 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,318
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,744
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,343
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,796
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.43 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,439
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.33 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,044
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,245
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.60 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,301
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.40 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,574
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.60 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,400
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.30 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,941
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Peridot Weight: | 1.25 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,167
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.27 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,230
YELLOW DIA & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.29 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,659
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Emerald Weight: | 1.10 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,256
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.40 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,533
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.55 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,627
YELLOW DIA & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.50 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,762
YELLOW DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.26 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,665
Showing 1969–2016 of 7408 resultsSorted by latest



