Showing 2017–2064 of 7408 resultsSorted by latest
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Garnet Weight: | 2.40CT GRNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,844
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.75 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,240
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,732
BLACK DIAMOND &BLUE TOPAZ RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT BLK.D |
| Blue TopaZ Weight: | 1.75 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,745
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,175
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,229
TANZANITE & DIAMOND 18K RING
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Tanzanite Weight: | 4.18 CT TZ |
| Metal: | 18K White Gold |
$6,706
TANZANITE & DIAMOND 18K RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 6.00 CT TZ |
| Metal: | 18K White Gold |
$5,100
TANZANITE & DIAMOND 18K RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Tanzanite Weight: | 6.60 CT TZ |
| Metal: | 18K White Gold |
$4,861
DIA YELO DIA ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.75 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,383
DIA & YELL DIA ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.50 CT YL.D |
| Metal: | 14K Two-Tone Gold |
$5,136
DIA & YELL DIA ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Yellow Diamond Weight: | 0.50 CT YL.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,500
WHITE & PINK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.22 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,259
WHITE & PINK DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.22 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,596
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.36 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,856
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,594
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,400
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.84 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,692
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.70 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,891
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.66 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,213
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.25 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,893
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,707
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.34 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,058
Showing 2017–2064 of 7408 resultsSorted by latest



