Showing 2065–2112 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,720
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.13 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.12 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,681
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,882
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,294
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.34 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,756
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,684
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,646
BLACK DIAMOND WEDDING RING
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 1.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,138
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Russalite Weight: | 0.45 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,490
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.33 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,998
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.46 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,422
DIAMOND & SEMI PRECIOUS PNDNT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 2.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,101
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.28 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,780
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,026
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.14 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,607
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,823
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.18 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,514
BLACK DIAMOND & DIA BRACELET
| Diamond Weight: | 1.65 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,160
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,093
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,909
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.24 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,281
DIA & BLACK DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.02 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.24 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,690
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.43 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.57 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,103
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,572
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.11 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,081
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,804
BLACK DIA & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.23 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,611
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,262
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,514
BLACK DIAMOND & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,009
BLACK DIAMOND & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,620
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.78 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,194
DIA & WHITE SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Sapphire Weight: | 4.00 CT W.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,159
DIA & WHITE SAPPHIRE EARRING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Sapphire Weight: | 4.00 CT W.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,700
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 0.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,396
Showing 2065–2112 of 7408 resultsSorted by latest



