Showing 2113–2160 of 7408 resultsSorted by latest
DIA & BLACK DIA PAVE STUDS
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.75 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,358
DIA
| Diamond Weight: | BLK DIA &GRN AGATE EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 0.40 CT + AGATE |
| Metal: | Green Agate |
$1,224
DIA
| Diamond Weight: | BLK DIA &GR AGATE PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 0.30 CT + AGATE |
| Metal: | Green Agate |
$1,152
FANCY DIA &BLUE TOPAZ PENDANT
| Diamond Weight: | 15 PT+41MC |
| Blue Topaz Weight: | 11.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,380
DIAMOND & GREEN AGATE EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,338
DIA
| Diamond Weight: | BLK DIA&GREEN AGAT EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 0.05 CT + AGATE |
| Metal: | Green Agate |
$648
BLK DIA & GREEN AGATE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Green Agate Weight: | AGATE |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,668
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,149
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,275
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,710
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,794
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,069
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,412
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,582
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,563
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,617
WHITE & PINK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Diamond Weight: | 0.42 CT PNK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,538
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,365
DIAMOND &BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,814
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,358
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,762
Showing 2113–2160 of 7408 resultsSorted by latest



