Showing 241–288 of 7408 resultsSorted by latest
SAPPHIRE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 1.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
RUBY & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Ruby Weight: | 0.94 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
EMERALD & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Emerald Weight: | 0.90 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,520
YELLOW & PINK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Pink Diamond Weight: | 0.58YL + 0.19PK |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,757
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Russalite Weight: | 1.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,158
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 0.33 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,386
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.65 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,852
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Morganite Weight: | 1.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,114
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.29 CT |
| Opal Weight: | 1.80 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,680
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.38 CT EM |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,674
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.68 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,384
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Opal Weight: | 0.40 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,880
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.60 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,916
MORGANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Morganite Weight: | 0.57 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,916
OPAL & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Opal Weight: | 0.50 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,088
MORGANITE & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Morganite Weight: | 0.75 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,250
AQUA & DIAMOND HALO STUDS
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Aquamarine Weight: | 0.88 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,250
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Morganite Weight: | 2.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,376
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.92 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.50 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$6,554
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Peridot Weight: | 1.25 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,142
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Morganite Weight: | 1.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,286
PERIDOT & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Peridot Weight: | 3.30 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,564
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Aquamarine Weight: | 2.00 CT AQ |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,014
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Garnet Weight: | 4.60 CT GNT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$3,960
OPAL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Opal Weight: | 1.70 CT OPAL |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,636
DIAMOND &MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.33 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,221
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.45 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$5,238
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.62 CT MCH.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$4,144
Showing 241–288 of 7408 resultsSorted by latest



