Showing 2401–2448 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,741
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.62 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,604
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,500
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.37 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,829
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,177
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,556
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.33 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,661
BLACK DIAMOND
| Diamond Weight: | DIA & TOPAZ RING |
| Semi-Precious Weight: | 0.35CT+0.85BLK |
| Metal: | White Topaz |
$17
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.47 CT |
| Tanzanite Weight: | 2.10 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,278
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,306
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,700
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,941
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,338
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.81 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,933
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.57 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,202
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Sapphire Weight: | 3.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,400
BLACK DIA & DIA FLOWER RING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.18 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,008
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.62 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,155
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,419
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,494
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.67 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,896
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.98 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,704
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.98 CT |
| Sapphire Weight: | 1.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,440
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.98 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,582
RUSSALITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Russalite Weight: | 2.20 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,784
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,638
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,909
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,294
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,576
BLACK DIAMOND & DIA BRACELET
| Diamond Weight: | 1.62 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$20,188
BLACK DIAMOND & DIA BRACELET
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$13,510
BLACK DIAMOND & DIA BRACELET
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,143
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,537
Showing 2401–2448 of 7408 resultsSorted by latest



