Showing 2449–2496 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,976
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,463
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,210
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,544
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 1.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,201
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,196
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,096
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.53 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,451
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.54 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,996
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,574
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.54 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.61 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,334
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,906
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.54 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.21 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,832
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.58 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.95 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,503
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.53 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.72 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,503
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.68 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,218
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Sapphire Weight: | 1.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,169
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.36 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,918
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.42 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,497
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Black Diamond Weight: | 4.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$14,736
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 2.00 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.48 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,231
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,752
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.58 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,957
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.73 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,907
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.67 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,129
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Sapphire Weight: | 1.12 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,540
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.04 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,952
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.47 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,821
BLACK DIAMOND & DIA RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,427
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,397
BLACK DIAMOND & DIA NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.46 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.80 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,149
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.30 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,878
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,652
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.18 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,668
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.12 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,172
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.12 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,076
DIAMOND & MOCHA DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.36 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,704
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.36 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,406
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,494
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.22 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,165
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.70 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,808
Showing 2449–2496 of 7408 resultsSorted by latest



