Showing 2497–2544 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.62 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,617
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.62 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,456
BLK DIA & DIA DOLPHIN PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.06 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,471
DIA & BLUE DIA PENGUIN PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.16 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,975
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,967
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.75 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,234
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,681
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.17 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,232
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,932
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.07 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,208
BLACK DIAMOND KEY PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.17 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,343
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.07 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$642
BLUE DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Blue Diamond Weight: | 1.45 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,448
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,068
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,476
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.38 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,300
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,862
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,404
BLACK DIAMOND FLOWER RING
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,438
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.52 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,999
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.18 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,668
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.12 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,491
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.14 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,435
DIAMOND & MOCHA DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.20 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,227
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,131
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.17 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,308
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,227
MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 0.90 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,604
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.87 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,958
MOCHA DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Mocha Diamond Weight: | 1.40 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,906
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 1.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,764
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,361
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Sapphire Weight: | 2.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,962
DIA
| Diamond Weight: | BK DIA & BLUE TOPAZ EARRIG |
| Semi-Precious Weight: | 12 PT+48BK |
| Metal: | Blue Topaz |
$6
DIAMOND SP & BLUE TOPALPENDANT
| Diamond Weight: | 65 PT+9SP |
| Blue Topaz Weight: | 18.65 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,167
DIA
| Diamond Weight: | BK DIA & BLUE TOPALPENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 10 PT+45BK |
| Metal: | Blue Topaz |
$15,408
FANCY DIA & AMETHYST PENDANT
| Diamond Weight: | 10 PT+45BK |
| Amethyst Weight: | 7.75 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,287
Showing 2497–2544 of 7408 resultsSorted by latest



