Showing 2545–2592 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,483
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.05 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,946
BLACK DIA & DIA HOOPS 28MM
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,601
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 1.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,839
BLACK DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Black Diamond Weight: | 0.26 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,248
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 1.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,699
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.62 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.55 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,096
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,694
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,540
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,558
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,547
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.40 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,926
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.62 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,690
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.58 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,871
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.82 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,848
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$11,170
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Sapphire Weight: | 3.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,224
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$10,831
DIAMOND &MOCHA DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.90 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.85 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,644
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.47 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,966
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 1.00 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,022
BLACK PEARL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | |
| Pearl Weight: | 0.72 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,426
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,588
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,412
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.85 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,363
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.63 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,702
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.65 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,604
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.62 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,409
BLACK DIAMOND & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.41 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,615
Showing 2545–2592 of 7408 resultsSorted by latest



