Showing 2593–2640 of 7408 resultsSorted by latest
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.90 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,616
DIAMOND & BLUE DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Blue Diamond Weight: | 0.43 CT BLU.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,488
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.07 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.45 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,157
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,339
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.60 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,407
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.88 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,787
BLACK DIA & MOCHA DIA RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.15 CT FAN.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,696
AQUAMARINE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.75 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,218
MOCHA DIAMOND KEY PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.70 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,928
BLACK DIAMOND KEY PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,324
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.00 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,593
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.63 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,055
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,791
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.53 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,061
BLACK DIAMOND & DIA EARRING
| Diamond Weight: | 0.63 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.70 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,806
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.36 CT |
| Black Diamond Weight: | 2.20 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,661
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,335
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,411
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT BAG.D |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,360
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,255
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,255
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.96 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.00 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,321
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.96 CT |
| Sapphire Weight: | 1.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,096
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,173
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 42C+26 PT |
| Diamond Weight: | 0.25 CT BAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,071
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 44C+98 PT |
| Diamond Weight: | 0.28 CT BAG.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,884
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.22 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,450
BLACK DIAMOND & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.35 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,113
BLACK DIA & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.47 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,652
BLACK DIA & DIA HOOPS 23MM
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.50 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,186
DIA & BLACK DIA WEDDING RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.25 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,460
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.10 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,134
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,134
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.10 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,174
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.10 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,174
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.12 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,135
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 0.05 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,470
BLACK DIAMOND & DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Black Diamond Weight: | 0.05 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,470
DIAMOND & MOCHA DIA PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mocha Diamond Weight: | 1.27 CT MCH.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,150
BLACK DIA & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Black Diamond Weight: | 1.30 CT BLK.D |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,989
Showing 2593–2640 of 7408 resultsSorted by latest



