Showing 289–336 of 7408 resultsSorted by latest
MIXED SAPPHIRE NECKLACE
| Diamond Weight: | |
| Mixed Precious Weight: | 0.68 CT SP |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,161
GARNET & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Garnet Weight: | 0.70 CT GRNT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,286
RUSSALITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Russalite Weight: | 2.00 CT RUS.CD |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,471
MEN’S DIAMOND & EMERALD RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT |
| Emerald Weight: | 0.75 CT EM |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$8,290
LAB GROWN DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 1 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | BAG+PER |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,484
LAB GROWN DIAMOND 2 STONE RING
| Diamond Weight: | 2.2 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,816
LAB GROWN DIAMOND 3 STONE RING
| Diamond Weight: | 2.9 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,824
LAB GROWN DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 2.03 CT |
| Lab Grown Weight: | EM.CUT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,888
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Sapphire Weight: | 0.88 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,022
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.19 CT |
| Sapphire Weight: | 0.47 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,743
SAPPHIRE NECKLACE 13 STATION
| Diamond Weight: | |
| Sapphire Weight: | 0.65 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,970
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.66 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.40 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,629
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Emerald Weight: | 1.60 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,472
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,272
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Peridot Weight: | 1.08 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,012
SAPPHIRE & DIAMOND BAND
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 0.40 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,612
MORGANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Morganite Weight: | 1.00 CT MRG |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$2,617
DIAMOND &BLACK DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Black Diamond Weight: | 3.75 CT BLK.D |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$13,433
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Peridot Weight: | 1.10 CT PDT |
| Metal: | 14K Rose Gold |
$1,728
LAB GROWN STUD EARRING
| Diamond Weight: | 2 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | EM.CT |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,024
LAB GROWN STUD EARRING
| Diamond Weight: | 2 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | CUSHION |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$3,114
LAB GROWN STUD EARRING
| Diamond Weight: | 2 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | ROUND |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,890
LAB GROWN DIAMOND RING 3 STONE
| Diamond Weight: | 2 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$4,554
LAB GROWN DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 1.12 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,419
LAB GROWN DIAMOND ENGAGEMENT
| Diamond Weight: | 1.1 CT LGD |
| Lab Grown Weight: | |
| Metal: | 14K Yellow Gold |
$2,808
Showing 289–336 of 7408 resultsSorted by latest



