Showing 2881–2928 of 7408 resultsSorted by latest
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Mixed Precious Weight: | 2.50 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,626
GARNET & DIAMOND BRACELET
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Garnet Weight: | 16.00 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,400
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 11.90 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,086
DIAMOND & PINK AM EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Pink Amethyst Weight: | 6.85 CT P.AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,182
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.75 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,031
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Blue Topaz Weight: | 7.80 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,746
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Amethyst Weight: | 6.80 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,615
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,373
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Amethyst Weight: | 1.70 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,993
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 1.60 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,868
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 6.10 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,013
TANZANITE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.40 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,957
DIA & YELLOW SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mixed Precious Weight: | 2.90 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,802
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 2.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,414
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Emerald Weight: | 0.55 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,971
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.25 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,499
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,578
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Amethyst Weight: | 3.70 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,575
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Peridot Weight: | 1.25 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,931
AQUAMARINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Aquamarine Weight: | 1.10 CT AQ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,044
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.90 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,232
GARNET & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.01 CT |
| Garnet Weight: | 4.10 CT GNT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,453
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Amethyst Weight: | 10.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,605
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 2.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,789
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Amethyst Weight: | 3.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,846
AMETHYST & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Amethyst Weight: | 10.30 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,751
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 11.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,406
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.10 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,103
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.95 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,751
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Sapphire Weight: | 1.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,425
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Emerald Weight: | 0.90 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,532
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,448
PERIDOT & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Peridot Weight: | 1.10 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,728
Showing 2881–2928 of 7408 resultsSorted by latest



