Showing 2929–2976 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.75 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,560
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.42 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.48 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,620
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 14.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,954
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.40 CT |
| Blue Topaz Weight: | 12.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,286
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 9.50 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,029
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Blue Topaz Weight: | 8.80 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,626
YELLOW ‘SP’ & CITRINE PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Citrine Weight: | 11.20 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,260
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.47 CT |
| Amethyst Weight: | 10.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,458
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Amethyst Weight: | 7.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,706
DIAMOND &LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 6.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,605
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 6.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,648
DIAMON & PINK ‘SP’ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,504
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 11.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,108
DIA & MOTHER OF PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,364
DIA & MOTHER OF PEARL EARRING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,204
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Amethyst Weight: | 2.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,941
AMETHYST & DIA HEART EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Amethyst Weight: | 4.70 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,167
DIAMOND & LEMON QUARTZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 12.50 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,219
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.37 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,563
DIAMOND AMETHYST RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Amethyst Weight: | 9.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,458
DIAMOND & LEMON QUARTZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 37.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,861
DIAMOND & LEMON QUARTZ RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 20.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,268
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Amethyst Weight: | 32.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,993
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Amethyst Weight: | 50.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,358
PINK ‘SP’ & AMETHYST PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Amethyst Weight: | 13.30 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,892
PINK ‘SP’ & AMETHYST PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Amethyst Weight: | 11.50 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,864
YS & SMOKY QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Smoky Quartz Weight: | 13.00 CT SMK |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,679
GS & LEMON QUARTZ PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Lemon Quartz Weight: | 13.00 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,679
YELLOW ‘SP’ & CITRINE PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Citrine Weight: | 12.70 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,525
DIAMOND & MULTI COLOR PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Smoky Quartz Weight: | 7.80 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,205
DIAMOND & MULTI COLOR PENDANT
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 7.70 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,651
DIAMOND & MULTI COLOR EARRING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 15.80 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,153
DIAMOND & MULTI COLOR EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 12.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,035
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.34 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,993
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,563
DIAMOND & MULTI COLOR PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 8.80 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,306
Showing 2929–2976 of 7408 resultsSorted by latest



