Showing 2977–3024 of 7408 resultsSorted by latest
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Amethyst Weight: | 6.10 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,779
PINK M/P & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,342
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,980
LEMON QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 9.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,561
DIAMOND & MULTI COLOR RING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 1.25 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,553
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,689
LEMON QUARTZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.65 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 2.70 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,195
LEMON QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 2.10 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,784
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.00 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,449
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 1.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,449
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Sapphire Weight: | 1.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,592
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.30 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,219
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 1.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,378
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Yellow Sapphire Weight: | 2.00 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,998
DIAMOND YELLOW ‘SP’ PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.00 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,867
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 2.00 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,679
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 2.70 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,195
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Sapphire Weight: | 2.70 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,255
YELLOW SAPPHIRE CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.00 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,039
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Emerald Weight: | 1.00 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,795
DIAMOND AMETHYST EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Amethyst Weight: | 1.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,010
YELLOW SP & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.30 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,140
DIA & YELLOW ‘SP’ HEART PENDAN
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.00 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,526
RUBY & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.80 CT |
| Ruby Weight: | 1.00 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,526
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.30 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,378
YELLOW SP & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.55 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,635
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 0.90 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,187
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Peridot Weight: | 1.40 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,010
DIAMOND & BLUE TOPPAZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.70 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,010
DIAMOND & MULTI COLOR EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 5.25 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,232
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.62 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.60 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,439
DIAMOND & MULTI COLOR RING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Mixed Precious Weight: | 0.75 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,913
DIAMOND & MULTI COLOR PENDANT
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Mixed Precious Weight: | 0.65 CT MX.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$830
Showing 2977–3024 of 7408 resultsSorted by latest



