Showing 3025–3072 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.28 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$800
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Emerald Weight: | 0.45 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,052
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,100
TANZANITE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.24 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$892
RUBY & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Ruby Weight: | 0.65 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,648
EMERALD & DIA CIRCLE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Emerald Weight: | 0.65 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,648
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Sapphire Weight: | 1.15 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,260
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Sapphire Weight: | 1.57 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,429
DIAMOND & LEMON QUARTZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.09 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 0.83 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,153
DIAMOND BLUE TOPAZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,700
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$6,495
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.49 CT |
| Blue Topaz Weight: | 5.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,414
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 20 PT+16YS |
| Citrine Weight: | 5.90 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,421
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 20 PT+16SP |
| Blue Topaz Weight: | 7.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,421
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 20 PT+16PS |
| Amethyst Weight: | 5.80 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,421
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 12 PT+20YS |
| Citrine Weight: | 5.80 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,882
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 12 PT+20PS |
| Amethyst Weight: | 6.50 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,779
DIAMOND & MULTI COLOR PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 1.75 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,329
DIAMOND & MULTI COLOR EARRING
| Diamond Weight: | 0.45 CT |
| Citrine Weight: | 3.50 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,977
DIAMOND & MULTI COLOR PENDANT
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mixed Semi-Precious Weight: | 1.40 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,212
DIAMOND & MULTI COLOR EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Citrine Weight: | 2.80 CT SEMI |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,653
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,636
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,401
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Citrine Weight: | 4.00 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,572
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Blue Topaz Weight: | 6.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,679
CITRINE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Citrine Weight: | 3.50 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,422
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Blue Topaz Weight: | 4.50 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,553
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Amethyst Weight: | 3.50 CT MUL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,452
DIAMOND & LEMON QUARTZ PIN
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 5.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,132
BLUE TOPAZ & DIAMOND PIN
| Diamond Weight: | 0.26 CT |
| Blue Topaz Weight: | 6.00 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,378
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.85 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,621
BLUE TOPAZ & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.80 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,379
DIAMOND &LEMON QUARTZ NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 2.80 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,379
CITRINE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Citrine Weight: | 2.50 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,379
AMETHYST & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Amethyst Weight: | 2.50 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,379
SAPPHIRE & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,951
Showing 3025–3072 of 7408 resultsSorted by latest



