Showing 3073–3120 of 7408 resultsSorted by latest
CITRINE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Citrine Weight: | 1.35 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,321
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.35 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,321
DIAMOND AMETHYST RING
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Amethyst Weight: | 1.35 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,321
EMERALD & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 0.85 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,621
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,125
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 1.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$773
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.23 CT |
| Sapphire Weight: | 0.37 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,548
SAPPHIRE & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Sapphire Weight: | 0.28 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
RUBY & DIAMOND HEART RING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Ruby Weight: | 0.28 CT RB |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
SAPPHIRE & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Sapphire Weight: | 0.95 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$931
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 0.24 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,198
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.16 CT |
| Sapphire Weight: | 0.20 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,072
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.21 CT |
| Sapphire Weight: | 0.42 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$904
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Sapphire Weight: | 0.27 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$773
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.05 CT |
| Sapphire Weight: | 0.25 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$478
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Sapphire Weight: | 0.18 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$744
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Sapphire Weight: | 0.22 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,059
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.47 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$830
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.03 CT |
| Sapphire Weight: | 0.30 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,022
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.92 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,391
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Sapphire Weight: | 0.95 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,853
PINK SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,533
DIAMOND &PINK SAPPHIRE PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Pink Sapphire Weight: | 0.40 CT P.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,918
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Sapphire Weight: | 0.55 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,336
Showing 3073–3120 of 7408 resultsSorted by latest



