Showing 3121–3168 of 7408 resultsSorted by latest
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Blue Topaz Weight: | 11.50 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,731
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Amethyst Weight: | 9.20 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,088
BLUE TOPAZ & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Blue Topaz Weight: | 7.25 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,059
CITRINE & DIA HEART EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Citrine Weight: | 12.80 CT CTR |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,346
AMETHYST & DIA HEART EARRING
| Diamond Weight: | 0.38 CT |
| Amethyst Weight: | 14.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,657
DIA
| Diamond Weight: | PINK'SP'& AMETHYST PENDANT |
| Semi-Precious Weight: | 8 PT+22SP |
| Metal: | Amethyst |
$4,896
DIA
| Diamond Weight: | PINK'SP'& AMETHYST EARRING |
| Semi-Precious Weight: | 16 PT+26SP |
| Metal: | Amethyst |
$9,936
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,962
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,659
DIAMOND
| Diamond Weight: | CITRINE & QUARTZ RING |
| Semi-Precious Weight: | 14PT+46CTR |
| Metal: | Lemon Quartz |
$2,592
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.55 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,053
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,386
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.20 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,080
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.58 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$9,048
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Blue Topaz Weight: | 5.90 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,459
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 0.90 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$993
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,966
EMERALD & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Emerald Weight: | 1.15 CT EM |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,533
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.35 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,342
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.31 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,839
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.50 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$7,920
LEMON QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 10.00 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,275
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Amethyst Weight: | 11.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,309
LEMON QUARTZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Lemon Quartz Weight: | 4.50 CT L.QZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,342
PERIDOT & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Peridot Weight: | 1.60 CT PDT |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,351
AMETHYST & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.33 CT |
| Amethyst Weight: | 1.40 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,319
OPAL & DIAMOND NECKLACE
| Diamond Weight: | 0.24 CT |
| Opal Weight: | 2.80 CT OPAL |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,662
YELLOW SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.12 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | 1.65 CT Y.SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,545
SAPPHIRE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Sapphire Weight: | 0.80 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
TANZANITE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.50 CT |
| Tanzanite Weight: | 0.42 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,038
SAPPHIRE & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.14 CT |
| Sapphire Weight: | 1.50 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,968
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.87 CT |
| Sapphire Weight: | 3.00 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,086
Showing 3121–3168 of 7408 resultsSorted by latest



