Showing 3169–3216 of 7408 resultsSorted by latest
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.39 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.11 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,031
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.51 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.59 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,871
TANZANITE & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.78 CT |
| Tanzanite Weight: | 1.30 CT TZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,321
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,181
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.38 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,867
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.27 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,762
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.54 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.51 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$8,650
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.40 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$3,502
AMETHYST & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.06 CT |
| Amethyst Weight: | 2.00 CT AM |
| Metal: | 14K White Gold |
$640
PINK M/P & DIAMOND PENDANT
| Diamond Weight: | 0.27 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,967
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.44 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.51 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,401
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.45 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.20 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$5,328
DIA & YELLOW M/P HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Yellow Sapphire Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,728
PINK M/P & DIA HEART PENDANT
| Diamond Weight: | 0.25 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,073
DIAMOND ENGAGEMENT RING
| Diamond Weight: | 0.37 CT CENTER |
| Diamond Weight: | 0.18 CT |
| Metal: | 14K White Gold |
$4,962
PEARL & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.35 CT |
| Pearl Weight: | W/B PEARL |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,977
DIAMOND ONYX & M/P EARRING
| Diamond Weight: | 0.08 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,427
SAPPHIRE & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.28 CT |
| Sapphire Weight: | 0.35 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,707
SAPPHIRE & DIA HEART RING
| Diamond Weight: | 0.10 CT |
| Sapphire Weight: | 0.17 CT SP |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,103
BLUE TOPAZ & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.32 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,446
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.17 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.30 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,226
DIAMOPND & BLUE TOPAZ EARRING
| Diamond Weight: | 0.30 CT |
| Blue Topaz Weight: | 2.60 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,757
BLUE TOPAZ & DIAMOND RING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Blue Topaz Weight: | 1.25 CT BL.TPZ |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,415
PINK M/P & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,702
DIAMOND & BLACK M/P EARRING
| Diamond Weight: | 0.15 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$2,702
PINK M/P & DIAMOND EARRING
| Diamond Weight: | 0.22 CT |
| Mother of Pearl Weight: | |
| Metal: | 14K White Gold |
$1,752
Showing 3169–3216 of 7408 resultsSorted by latest



